Ayvalık Otogarı Otobüs Bileti

Ayvalık Otogarı

Ayvalık Otogarı Hakkında

Ayvalık artan cazibesi ile turistler için nihai durak konumuna gelmiştir. Bu nedenle gelen ve giden yolcu sayısına yetişebilmek için 2013 senesinde Ayvalık Otogarı kullanıma açılmıştır. Otogar içerisinde restoran bulunmamasına karşın, diğer bütün alışverişlerinizi yapabileceğiniz bir büfe yer almaktadır. Ayvalık Otogarı, çeşitli firmalara ait sekiz yazıhane, kadın, erkek ve engelli olmak üzere tuvaletler ve polis birimlerine sahiptir. Ayrıca yakınında araçlar için petrol ofisi ve küçük market bulunmaktadır. Yerel firmalar her saatte bir sefer hazırlığı yapmaktadır. Otogar Kamil Koç, Pamukkale, Ulusoy Turizm, Metro Turizm, Varan Turizm, Truva Turizm, Süha Turizm, Hazar Turizm gibi otobüs firmaları tarafından kullanılmaktadır. Otogara yazın talep fazla olurken mevsimsel olarak kışın azalmaktadır.

Ayvalık Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Ayvalık Otogarı yol tarifi, otogara yolculuğu olan ziyaretçilerin merak ettiği bir konudur. Otogara ulaşım için gelişmiş farklı olanaklar mevcuttur.

Ayvalık Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Ayvalık Otogarı, taksilerin çok işlek olarak bulunduğu bir yerdedir. Otogar çevresinde ve ilçe merkezinden taksi duraklı ile en hızlı yolculuk mümkündür. 

Ayvalık Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

İlçe merkezine uzaklığı beş kilometre olmasına rağmen otobüs ile ulaşım ağı gelişmiştir. Otogar önünden hareket eden dolmuşlar ve minibüsler ile merkeze ulaşabilir ya da merkezden şehirler arası terminale gelebilirsiniz.

Ayvalık Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

İlçeler arasında güzergâhları bulunan firmaların servis olasılığından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca otogar ilçenin merkezine çok yakın olduğu için bagajınızın olmaması durumda yaya olarak hareket edebilirsiniz.

Ayvalık Otogarı İletişim Bilgileri

Ayvalık Otogarı otobüs bileti satın alma işlemleri için en uygun seçenek iletişim bilgilerini kullanarak deneyimli terminal çalışanlarından bilgi almaktır. Bilet işlemleri, emanet işlemleri, hediyelik ya da yeme-içme ihtiyacı için oluşabilecek her sorunun cevabına erişebilirsiniz.

Ayvalık Otogarı Adres: 150 Evler Mahallesi, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Ayvalık Otogarı Telefon Numarası: 0 (266) 331 43 23

Ayvalık Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ayvalık Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.