Aydın Otogarı Otobüs Bileti

Aydın Otogarı

Aydın Otogarı Hakkında

Aydın ilinde ulaşım ihtiyacının artması ile 2014 yılında yeni otogar yapılmıştır. Aydın Otogarı, toplamda 20 dönüm bir araziye kurulmuş olup içerisinde birden fazla hizmet vermektedir. Aydın terminali bünyesinde 22 acente bürosu ile ulaşım hizmeti sunmaktadır. Terminalde, otobüs firmalarının araçlarını koyabilecekler 200 araç kapasiteli otobüs garajı vardır. Ayrıca 65 araçlık otoparka da sahiptir. 

Terminal içerisinde seyahat edeceğiniz aracın gelmesini beklerken sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Sahip olduğu konforlu 36 bekleme salonu ile siz yolcularına hizmet veriyor. Bu alanlarda ister kitap veya gazete okur, isterseniz de aracınız gelene kadar dinlenebilirsiniz. Terminal içerisinde toplam 1.200 metrekarelik alana kurulmuş alışveriş merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda içerisinde 17 büfe ve kafede bulunmaktadır. İhtiyacınız olan herhangi bir şeyi bu dükkânlardan satın alabilirsiniz. Para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ATM’ler otogara çok yakın noktalarda konumlandırılmıştır. Terminal içerisinde kadın erkek ayrı tuvalet, çocuklu aileler için bebek bakım odası mevcuttur. Oluşabilecek herhangi bir sağlık probleminde gidilecek en yakın hastane 600 metre uzaklıkta bulunan Atatürk Devlet Hastanesi’dir.

Aydın Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Şehir merkezinden 4,5 km uzaklıkta bulunan Aydın Otogarı’na ulaşabilmek için belediye otobüsü, minibüs, servis ve ticari taksi kullanabilirsiniz.

Aydın Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Otogara gidebilmek için şehrin merkezi noktalarında belediye otobüsleri sefer düzenlemektedir. 102, 602, 251, 253, 402, 403 ve B43 numaralı otobüs hatlarını kullanabilir, ayrıca otogara ulaşım için Kuşadası'ndan 272, Söke'den 273 ve Didim’den 405 numaralı otobüs hatlarını kullanarak terminale ulaşabilirsiniz.

Aydın Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Şehrin merkezinde bulunan ve sürekli hareket halinde olan minibüsler ile merkezden ve şehrin ilçelerinden terminale ulaşım sağlanabilmektedir.

Aydın Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Biletinizi aldığınız otobüs firmalarının, belirli noktalarda kalkan ücretsiz servisleri ile terminale ulaşım sağlanıyor.

Aydın Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Aydın şehrinin birçok noktasında 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunmaktadır. İstediğiniz noktada, istediğiniz saatte taksi hizmeti ile terminale ulaşılabilmektedir. Aşağıda taksi iletişim bilgileri yer almaktadır;

Aydın Otogar Taksi Durağı; Telefon No: +90 (256) 225 37 83

Aydın Otogarı İletişim Bilgileri

Otogar yetkililerinden bilgi alabilmek için veya seyahat işlemlerinizden doğan sıkıntıları gidermek için iletişim kurabilirsiniz. Bilet.net ile sizin için en uygun otobüs biletini filtreleyerek Aydın Otogarı otobüs bileti işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Aydın Otogarı Yol Tarifi: Kurtuluş Mahallesi, 09020 Aydın Merkez/Aydın

Aydın Otogarı Telefon Numarası: 0 (256) 212 50 50

Aydın Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.