Artvin Otogarı Otobüs Bileti

Artvin Otogarı

Artvin Otogarı Hakkında

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde konumlanan Artvin, şehirlerarası yolculukları için geniş bir hizmet sunan Artvin Otogarı'nı kullanmaktadır. Kara yolu ulaşımında büyük söz sahibi olan bu otogar, onlarca kişiyi aynı anda ağırlayabilmektedir. 2010 yılı itibari ile hizmete açılan otogar, merkez ile 6 km uzaklığa sahiptir. Oldukça kapsamlı hizmet sunan bu otogar 3500 m2 alan üzerine kurulmuştur. Bu alanın 2500 m2’lik kısmı açık bekleme alanlarını, 1500 m2’lik kısmı da kapalı alanları ifade etmektedir. Bu otogarda onlarca yazıhane, durak ve işletme bulunmaktadır. İşletmelerden kasıt yemek salonları, kafeler, eğlence alanları, hediyeli mağazalar gibi yerlerdir. Gar bünyesinde bir adet de ücretli tuvalet bulunmaktadır. Hem ulusal hem de yerel olan firmaları ağırlayan gar, günün her saati yolcu ağırlamaktadır. Artvin Otogarı otobüs bileti alım işlemlerini gerçekleştirerek bu gardan başka bir gara ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Artvin Otogarı’na Nasıl Ulaşılır?

Şehir merkezinden kalkan bazı ulaşım araçlarını kullanarak bu gara erişebilirsiniz. Bu ulaşım araçları arasında belediye otobüsleri ve halk otobüsleri yer almaktadır. Ayrıca firmaların düzenlediği servisler ile de gara ulaşabilirsiniz. Artvin Otogarı yol tarifi sizler için aşağıdaki şekilde derlenmiştir.

Artvin Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Belli saatler arasında binebileceğiniz belediye otobüsleri gece hizmet vermemektedir. Bu nedenle gece taksi ile ulaşım sağlamayı düşünebilirsiniz. Belediye otobüsleri merkezden kalkmakta ve otogara kadar yolculuk gerçekleştirmektedir.

Artvin Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Çevre ilçelerden yola çıkan minibüsler ile otogara hızlı ve kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüslere genel olarak nakit para ile binilmekte, kart geçmemektedir. 

Artvin Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Günün her saati ulaşabileceğiniz taksi hizmeti ile otogara ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Taksiler, sizleri bulunduğunuz konumdan alarak otogarın kapısına kadar bırakmaktadır. 

Artvin Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Bazı otobüs firmaları yolcularının otogara ulaşımda zorlanmaması için yolcu servisleri tutmuştur. Bu servisler ücretsiz olup sizleri belli bir noktadan almaktadır. Servislerin hangi duraktan kalktığını bilet aldığınız kurumdan öğrenebilirsiniz.

Artvin Otogarı İletişim Bilgileri

Otobüs firmalarının sefer saatlerini ya da belirli otobüs firmalarının otogara gelip gelmediğini aşağıdaki iletişim numarası üzerinden öğrenebilirsiniz.

Artvin Otogarı Yol Tarifi: Erzurum Caddesi 9 Numara 08 000 Merkez/ Artvin

Artvin Otogarı Telefon Numarası: (0466) 511 49 49

Artvin Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Artvin Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.