Antalya Otogarı Otobüs Bileti

Antalya Otogarı

Antalya Otogarı Hakkında

Antalya Otogarı, Antalya’nın en büyük ilçelerinden biri olan Kepez ilçesinde bulunmaktadır. Türkiye’nin en kalabalık ve tercih edilen otogarlarından olup, şehirlerarası ve ilçeler arası otobüs terminali olarak ikiye ayrılmaktadır. 29 Ekim 1996 yılında 300.000 kilometrekarelik alan üzerine kurulmuştur ve yaklaşık 20.000 kişiyi ağırlayabilecek kapasitededir. Antalya Otogarı içerisinde 200 otobüs hacimli otobüs park alanı bulunmaktadır. Otogar, hemen dışında bulunan göleti ve içerisindeki bahçeleri ile geniş huzurlu bekleme alanlarına sahiptir. Otogar içerisinde yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Ayrıca otogarın içerisinde kadın-erkek tuvaletleri ve hemen yakınında ayrılmış odalarda bebek bakım odaları ve namaz kılmak için mescitler mevcuttur. Otogarın hemen karşısında 1 nolu sağlık ocağı ve ÜA26 nolu otobüslerle 20 dakikada ulaşabileceğiniz Antalya Kepez Toplum Sağlık Merkezi de mevcuttur. Pratik bir şekilde kart işlemlerinizi halledebileceğiniz ATM’ler otogar içerisinde mevcuttur.

Antalya Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Otogar, Antalya’nın ilçelerinden biri olan Kepez’de bulunmaktadır ve bu noktaya birçok farklı yol ve hat üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Kendinize uygun olan ulaşım tarzını seçerek otogara ulaşabilmeniz mümkündür.

Antalya Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

MC68 Ünsal – Jandarma, MD77 Otogar – Duacı, 600 Otogar – Antalya Havalimanı, DC15 Organize Sanayi – Meydan, TCP45 Otogar – Altıayak Mahallesi, TCS46 Otogar – Sinan Mahallesi, TK51 Otogar – Akdamlar, TK51A Otogar – Doyran, TB72 Otogar – Baraj Mahallesi ve DC79 TOKİ – Çallı Kavşağı belediye otobüsleri otogara durağı olan otobüslerdir. Bu otobüslerden faydalanarak otogara en uygun bütçede ulaşabilirsiniz.

Antalya Otogarı'na Tramvay ile Ulaşım

Hem hesaplı hem de hızlı bir ulaşım için tramvay ile otogara ulaşım yolunu deneyimleyebilirsiniz.

Antalya Otogarı'na Yolcu Servisi ile Ulaşım

Otobüs firmalarının geneli yolcuları için ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Siz de doğrudan otobüsünüze gidebileceğiniz ve hiçbir ücret ödemeyeceğiniz bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Antalya Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Antalya’nın her ilçesinde hemen her sokağında rastlayabileceğiniz taksilerle en rahat şekilde otogara ulaşabilirsiniz.

Antalya Otogarı İletişim Bilgileri

Yerli ve yabancı turistlerin uğrak adresi olan Antalya Otogarı’na tüm talep, şikâyet, öneri ve sorularınız için yetkililerle iletişime geçebilirsiniz. Bilet.net üzerinden Antalya Otogarı otobüs bileti satın alım işlemlerinizi avantajlı fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Otogarı Yol Tarifi: Yenidoğan Mah. Dumlupınar Bulv. Kepez / Antalya

Antalya Otogarı Telefon Numarası: 0 (242) 332 01 05

Antalya Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.