Aksaray Otogarı Otobüs Bileti

Aksaray Otogarı

Aksaray Otogarı Hakkında

1990 yılı itibari ile hizmet vermeye başlayan Aksaray otogarı, şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Geniş bir alana inşa edilen otogarda yolcu ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için çeşitli olanaklar mevcuttur. Bu olanaklar arasında kafe, restoran, ATM, bekleme salonu, küçük esnaf, hediyelik eşya dükkânları bulunmaktadır. Ayrıca gar içinde ücretli lavabolar, yazıhaneler ve otobüs durakları da yer almaktadır. Hem yerel otobüs firmalarını hem de genel otobüs firmalarını ağırlayan bu otogar, 7 gün 24 saat hizmete açıktır. Aksaray Otogarı otobüs bileti alım işlemlerini bilet.net ile hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Aksaray Otogarı’na Nasıl Ulaşılır?

Şehrin merkezinde Konya otoyolu üzerinde kalan bu otogara dilerseniz 5 km yürüyerek dilerseniz de otobüsle ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak halk otobüsleri, minibüsler ya da taksi olanakları da bulunmaktadır. Aksaray Otogarı yol tarifi detaylarına aşağıdan kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Aksaray Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Bu otogar için hem köylerden gelen hem de ilçelerden kalkan minibüsler mevcuttur. Minibüsleri kullanarak otogara ulaşabilirsiniz. 

Aksaray Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Aksaray ilinin şehir merkezinde birçok taksi durağı bulunmaktadır. Bu duraklardan bir taksi kiralayarak bulunduğunuz noktadan sizi almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede şehrin otogarına konforlu bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Aksaray Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Şehrin merkezinden otogara hareket eden çeşitli belediye taşıtları mevcuttur. Otobüsler otogarın tam karşısında indirmemekte, biraz uzakta bırakmaktadır. Bu nedenle belediye otobüsü ile ulaşım seçeneğinde birkaç dakika yürümeniz gerekmektedir.

Aksaray Otogarı'na Servis ile Ulaşım

Yolcu servislerini kullanmak isteyen yolcular, bilet satın aldıkları firmalar ile iletişime geçebilir. Otobüs firmalarının ücretsiz olarak sağladığı bu olanak sayesinde rahat bir ulaşım mümkündür. Yolcu servis saatlerini öğrenmek ister iseniz firmanıza iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Aksaray Otogarı İletişim Bilgileri

Yetkililerden otobüs firmaların sefer saatlerini öğrenmek ve daha fazlası için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. 

Aksaray Otogarı Adres: Halıcılar Harmanı Mahallesi 68 100 Merkez / Aksaray

Aksaray Otogarı Telefon Numarası: 0382 213 78 00

Aksaray Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Aksaray Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.