Ağrı Otogarı Otobüs Bileti

Ağrı Otogarı

Ağrı Otogarı Hakkında

Ağrı otogarı, 2013 yılında yeniden yapılarak daha modern ve kullanışlı bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Otogar şehir merkezine yaklaşık 15 kilometre uzaklıktadır ve kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilir.. Otogar içerisinde modern birçok hizmet bulunmaktadır:

Bekleme Salonu: Otogar içerisinde bulunan bekleme salonları hem kışın hem de yazın yolcuların konforlu bir şekilde beklemesi için yapılmıştır. Ayrıca otobüs peronları önlerinde de bekleme alanları mevcuttur.

Restoran/ Kafe: Yolcuların yeme- içme ihtiyaçlarını karşılaması için otogarda 24 saat hizmet veren kafe ve restoranlar mevcuttur. 

Alışveriş noktaları: Otogar içerisinde yolculuğa başlamadan ziyaret edilebilecek hediyelik eşya dükkanları ve marketler bulunmaktadır. 

Bebek Bakım odası: Bebekli yolcular için özenle tasarlanmış bebek bakım odaları tuvalet ve mescitlerin bulunduğu alanda hizmet vermektedir.

Mescit: Otogarda kadın ve erkekler için 24 saat açık mescit ve abdesthane vardır.

Tuvaletler: Kadın ve erkekler için temiz ve bakımlı tuvaletler otogar içerisinde yer almaktadır.

Ağrı Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Ağrı Otogarı şehre yakın bir konumda olması nedeniyle yolcular için avantajlı bir konumdadır. Yolcular taksi, belediye otobüsleri, minibüs ve servis araçlarıyla kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Ağrı Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Otogar çıkışında bulunan taksiler ile yolcular şehir içi ve ilçelere güvenli bir şekilde seyahat edebilir. Ağrı Otogar Taksi durağına ulaşmak için 0542 530 57 87 numaralı telefondan yararlanabilirsiniz.

Ağrı Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Ağrı Otogarı ulaşım belediye otobüsleri ile de sağlanmaktadır. Otogar çıkışında bulunan otobüs duraklarından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ağrı Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Ağrı’da şehir içi ulaşımı sağlayan minibüsler bulunmaktadır. Şehir merkezine yaklaşık 15 km. uzaklıkta bulunan otogara yarım saatte ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ağrı Otogarı'na Servis Araçları ile Ulaşım

Firmalara ait servis araçları şehir merkezinden belirli saatlerde hareket ederek otogara gitmektedir. Aynı şekilde otogarda da şehir merkezine giden servisler bulunmaktadır. Siz de bilet aldığınız firmadan servis aracı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. 

Ağrı Otogarı İletişim Bilgileri

Ağrı Otogarı bilet alan yolcular için hem konumu hem de imkanları açısından oldukça elverişlidir. Otogar yetkilileriyle kolay bir şekilde iletişim kurmak için siz de Ağrı Otogarı telefon numarasını arayarak sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Ağrı Otogarı telefon numarası: 0472 215 18 25

Ağrı Otogarı yol tarifi: Erzurum Bulvarı, Abide Mah., 04100 Merkez/ Ağrı

Ağrı Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ağrı Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.