Afyon Otogarı Otobüs Bileti

Afyon Otogarı

Afyon Otogarı Hakkında

2008 yılında hizmet vermeye başlayan Afyon Otogarı şehre yakın konumlanmıştır. Birçok şehri bağlayıcı olması nedeniyle yoğun bir yolcu ve otobüs trafiğine sahiptir.  Şehir içinde bulunan turistik yerlere yakın olan otogarda birçok otobüs firmasına ait bilet satış noktası bulunmaktadır. Afyon Otogarı otobüs bileti alan yolcuların bulabileceği hizmetler şunlardır:

Restoran/ Kafe: Otogar içerisinde bulunan kafe ve restoranlar sayesinde otobüsünüzü beklerken yemek yiyebilir ve bir şeyler içebilirsiniz.

Bebek Bakım Odaları: Bebekli anneler için önemli bir ihtiyaç olan bebek bakım odaları otogar içerisinde farklı noktalarda bulunmaktadır. 

Bekleme Salonları: Otogar içerisinde ve dışarısında bulunan bekleme salonları sayesinde otobüsünüzü temiz ve sıcak alanlarda bekleyebilirsiniz.

Sağlık Hizmetleri: Otogar içerisinde bir sağlık hizmeti noktası bulunmamaktadır. Fakat Afyonkarahisar Devlet Hastanesi yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Yürüyerek ya da taksi, otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hediyelik Eşya: Otogarda bulunan hediyelik eşya mağazaları sayesinde Afyon’a ait ürünleri satın alarak sevdiklerinize hediye götürebilirsiniz.

Mescit: Otogar içerisinde kadın ve erkekler için ayrı ayrı mescitler bulunmaktadır. 

Şarj noktaları: Uzun otobüs yolculuklarında en çok ihtiyaç duyulan şey telefon şarjıdır. Otogar içerisinde bulabileceğiniz şarj noktalarında telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Afyon Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Şehir merkezinden Afyon Otogarı'na ulaşım sağlamak için birçok yol vardır. Kendi aracınız başta olmak üzere, taksi, otobüs ve dolmuşların yanı sıra otobüs firmalarına ait şehir içi servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Afyon Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından otobüs hizmetleri gece ve gündüz devam etmektedir. Gece, şehir merkezi, ANS Kampüs, Adliye- Şuhut Kavşağı noktalarından 3 farklı otobüs hattı hareket etmektedir. Gündüzleri ise 2.Hat Sahipata – Devlet Hastanesi Güzergahı, 4.Hat Harbiş Güzergahı, 6.Hat Ataköy – Kışlacık – Devlet Hastanesi Güzergahı, 8.Hat Kanlıca – Devlet Hastanesi Güzergahı, 10.Hat Eşrefpaşa – Fatih – Devlet Hastanesi Güzergahı, 12.Hat Uydukent – Milli Piyango Güzergahı, 13.Hat Uydukent – Fen Lisesi Güzergahı, 14.Hat Uydukent – Fen Lisesi- Ans Güzergahı, 15.Hat Uydukent – Ekspres Güzergahı, 26.Hat Ans – Özdilek Güzergahı hizmet vermektedir. 

Afyon Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Şehir içi ulaşımda büyük bir kolaylık sağlayan 362 adet minibüs Afyon Otogarı’ndan şehrin her noktasına ulaşım sağlamaktadır.

Afyon Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Şehrin her noktasında kolaylıkla bulabileceğiniz taksiler sayesinde otogara kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Afyon Otogar Taksi ile şehir merkezine de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Afyon Otogar Taksi İletişim: 0535 241 57 22

Afyon Otogarı İletişim Bilgileri

Afyon Otogarı her konuda kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Otogarla ilgili merak ettiğiniz her şeyi sorabileceğiniz ve danışabileceğiniz telefon numaraları bulunmaktadır. Bu sayede otobüsünüzün peronu, otogarda bulunan hizmetler, ulaşım gibi birçok soruya yanıt alabilirsiniz.

Afyon Otogarı Yol Tarifi: Ertuğrul Gazi Mah Yeni Otogar Tesisleri Kümeevler, D:3, 03200 Afyonkarahisar Merkez

Afyon Otogarı telefon: (0272) 229 9010

Afyon Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Afyon Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.