Adıyaman Otogarı Otobüs Bileti

Adıyaman Otogarı

Adıyaman Otogarı Hakkında

1990 yılında hizmet vermeye başlayan Adıyaman Otogarı 2017 yılında yenilenerek modern bir görünüme kavuşmuştur. Şehir merkezine 4.2 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Geniş bir arazi üzerine kurulan otogar şehir merkezine yakın olması nedeniyle yolcuların ulaşım için tercih ettiği yerler arasında yer almaktadır.

Otogarda yolcuların otobüs saatlerini beklerken yararlanabileceği birçok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetler şöyle sıralanabilir;

Restoran: Otogar içerisinde bulunan restoranlarda şehre ait yerel lezzetleri ve birçok yemeği bir arada bulabilirsiniz.

Market: Uzun otobüs yolcuları öncesinde ihtiyaçlarınızı alabileceğiz marketleler otobüs içerisinde hizmet vermektedir.

ATM: Adıyaman Otogarı içerisinde çeşitli bankalar ATM hizmeti vermektedir. Bunlar Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası ve Vakıf Bank olarak sayılabilir

Bebek Bakım Odaları: Otogarda bebekli yolcuların rahat bir şekilde bebeklerinin altını değişebileceği ve emzirebilecekleri bebek bakım odaları bulunmaktadır.

Sağlık Hizmetleri: Otogar içerisinde bir sağlık hizmeti bulunmamaktadır. Fakat Adıyaman Devlet hastanesi 800 metrelik bir uzaklıkta bulunmaktadır. Yürüyerek 10 dakika da kolayca ulaşım sağlanabilir.

Adıyaman Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Şehir merkezinden otogara ulaşım oldukça kolaydır. Taksi, otobüs ve dolmuşlarla ulaşım sağlanabilir.

Adıyaman Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Adıyaman Otogarı içerisinde hizmet veren taksiler sayesinde dilediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehrin her noktasından otogara taksi hizmeti verilmektedir. Adıyaman Otogarı Taksi firmasına (0416) 216 10 69 numaralı telefondan arayarak ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

Adıyaman Otogarı’na belediye otobüsleri ile ulaşım sağlamak için Atatürk Bulvarı ya da Demokrasi Parkı yakınlarına ulaşım sağlayan otobüsleri tercih edebilirisiniz.

Adıyaman Otogarı'na Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden otogara gitmek isterseniz tercih edeceğiniz bir başka toplu taşıma aracı dolmuşlar olmalıdır. Hızlı ve güvenli bir hizmet veren dolmuşlar şehrin her noktasından geçmektedir.

Adıyaman Otogarı'na Servis Araçları ile Ulaşım

Otogar içerisinde farklı firmalara ait servis araçları bulunmaktadır. Otobüs firmanıza ait servis araçlarıyla ücretli ya da ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adıyaman Otogarı İletişim Bilgileri

Adıyaman Otogarı otobüs bileti alan yolcular için sefer başlangıç noktasıdır. Biletinizi bilet.net aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca otobüs bileti fiyatları, kalkış ve varış saatleri gibi detayları site üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Otogarı Yol Tarifi: Sıratut Mh., Adıyaman Diyarbakır Yolu, 02100 Ziyaretpayamlı Köyü Merkez/Adıyaman 

Adıyaman Otogarı Telefon: (416) 216 5620

Adıyaman Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Adıyaman Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.