Adana Otogarı Otobüs Bileti

Adana Otogarı

Adana Otogarı Hakkında

Adana Otogarı 1993 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Bugün içerisinde 200 adet iş yeri ve 31 yazıhaneye ev sahipliği yapmaktadır. Geniş bir alana kurulmuş olan otogar her tülü ihtiyaca yakın bir şekilde konumlanmıştır. İçerisinde bulunan iş yerleri ve yazıhaneler yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde konumlandırılmıştır. Otogarda mescit, kadın/erkek tuvaletleri, hediyelik eşya dükkanları ve marketleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ayrıca otobüsü beklerken, otogar içerisindeki geniş bekleme salonları ve otobüs peronları önündeki bekleme noktalarında konaklayabilirsiniz. Otogar içerisinde bulunan restoranlar Adana Kebabı gibi meşhur yemeklerin, fast food ve ev yemeklerinin kolaylıkla bulunabileceği yerlerdir. Siz de Adana Otogarı ziyaretinde bu noktalardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Otogar içerisinde farklı bankalara ait ATM hizmetleri bulunmaktadır. Bu bankalar Ziraat Bankası, Ak Bank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, QNB Finans Bank olarak sıralanabilir.

Bebekli yolcuların konforlu bir yolculuk sağlaması için otogar içerisinde bebek bakım odaları bulunmaktadır. Buradaki hijyenik yapı sayesinde hem bebek hem de ebeveyni rahat edebilmektedir. 

Adana Otogarı içerisinde sağlık hizmeti bulunmamaktadır. Fakat otogara yaklaşık 12 kilometre uzaklıktaki Seyhan Devlet Hastanesi’ne ulaşım oldukça kolaydır. Ulaşım taksi, otobüs, minibüs gibi araçlarla sağlanabilmektedir 

Adana Otogarı'na Nasıl Ulaşılır?

Adana Otogarı yol tarifi oldukça merak edilen bir konudur.  Adana şehir merkezinden otogara taksi, minibüs, otobüs gibi birçok araç gitmektedir. Adana Merkez Otogarı’na ulaşım sağlayan araçlar şöyle sıralanabilir;

Adana Otogarı'na Otobüs ile Ulaşım

 • Ulaşım tercihinizi halk otobüslerinden yana kullandığınızda ise şu otobüslerle otogara ulaşım sağlayabilirsiniz;
   
 • Venedik Cafe & Pasta bölgesinden geçen 8-B ve 174
   
 • Pınar Mahallesinden hareket eden 188 – 174 
   
 • Süleyman Demirel Bulvarından hareket eden 114– 162 
   
 • Dış Hatlar Terminalinden hareket eden 159 – 174

Adana Otogarı'na Minibüs ile Ulaşım

Şehir içinden Adana Otogarı'na minibüs ile ulaşım sağlamak için Turhan Cemal Beriker Bulvarı ya da Fevzipaşa Mahallesi’ne giden minibüsleri tercih edebilirsiniz.

Adana Otogarı'na Taksi ile Ulaşım

Şehrin her yerinden Adana Otogarı’na taksi hizmeti verilmektedir. Otogar dışarısında bulunan taksi durakları da sizi istediğiniz noktaya kolay bir şekilde ulaştırmaktadır. Otogar dışında bulunan Merkez Otogar Taksi durağı ile yolculuk öncesinde iletişim kurarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim: 0322 429 72 34

Adana Otogarı İletişim Bilgileri

Adana Otogarı hakkında herhangi bir sorununuz olduğunda iletişim numaralarından kolaylıkla otogar yetkililerine ulaşabilirsiniz. Adana Otogarı otobüs bileti işlemlerini bilet.net üzerinden gerçekleştirebilir, sefer bilgilerine ve saatlerine ulaşabilirsiniz.

Adres: Fevzipaşa, Turhan Cemal Beriker Blv., 01190 Seyhan/Adana

Adana Otogarı telefon numarası: 0322 428 20 47

Adana Otogarı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Adana Otogarı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.