Onur Air Uçak Bileti

Onurair gerek yurtdışı gerekse yurtiçi seferleri sırasında birçok kişinin ilk başta tercih ettiği firmaların arasında yer almaktadır. Firmanın her zaman kaliteli hizmet misyonu ile hareket etmesi tercih edilme oranını çok büyük oranda artırmaktadır. Onurair uçak bileti almak istediğiniz zaman uçak biletlerinizi sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sitemizden uçak bileti alacağınız zaman sizlere en uygun fiyatlar üzerinden uçak bileti alma imkanı sunuyoruz. Sitemizde Onurair’e ait olan uçakların kalkış ve varış bilgilerini görebilirsiniz. En ucuz uçak biletlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Satın alma işlemleriniz sırasında kart bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanır ve bir problem yaşamamanız sağlanır.

Onurair Havayolları İyi Mi?
Onur air, Türk havacılığında her zaman ilklere imza atma hedefine sahiptir. Onurair’e ait olan 30 tane uçak filosu ve 7018 koltuk kapasitesi vardır. Bu yüzden ülkemizin en büyük havayolu şirketlerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Firma 1992 senesinde kurulmuştur ve günümüze kadar yüksek hizmet kalitesini ön planda tutmaya dikkat etmiştir. Firma 2003 senesinden itibaren uluslar arası alanda da ulaşım hizmeti vermeye başlamıştır. Dış hatlarda toplam 20 noktaya sefer düzenleyen Onurair iç hatlarda ise 80 noktaya sefer düzenlemektedir. Firmanın ülkemizde EN9110:2005 belgesine sahip olan tek havayolu şirketi olduğunu da belirtmeliyiz. Zamanında operasyon, uçuş güvenliği ve uygun fiyatlı uçuş fırsatları ile he zaman yükselmekte olan bir firmadır. Tüm bunlar baz alındığı zaman firmanın ülkemizde ve uluslar arası alanda çok kaliteli bir hizmet sunduğunu söyleyebiliriz.

Onur air Uçak Seferleri
Onurair geniş bir uçak seferleri ağına sahiptir. Firma İstanbul’dan Antalya, Adana, Dalaman, Bodrum, Erzurum, Diyarbakır, İzmir, Gaziantep, Samsun, Malatya ve Trabzon gibi noktalara karşılıklı olarak sefer düzenlemektedir. Firma sefer yaptığı baz noktalara kendi teşkilatını kurarken bazı noktalardan satış acenteleri ile kanallarını örgütlemektedir. Bunun dışında Onurair ile yurtdışında birçok noktaya uçabilirsiniz. Uçuşlarınız sırasında sizlere kaliteli bir hizmet sunulmasına önem verilir. Bu yüzden seyahatiniz sırasında kesinlikle bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.
Onur air firmasından uçak bileti satın almak istiyorsanız sitemiz üzerinden istediğiniz noktaya istediğiniz gün ve saatte satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizden satın aldığınız uçak biletlerinin check-in işlemlerini yapmak istediğiniz zaman ise Onurair’in resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz check-in işlemini havaalanında da gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden check-in yaptığınız zaman mail adresine veya akıllı telefonunuza gelecek olan QRR kodu ise sizin biniş kartınız olacaktır.

Onur Air Bilet Satışı ve İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri

#

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*